Kontroler Jakości

RADPOL S.A POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Lublin (okolice), Kolonia Prawiedniki
Podstawowe zadania i obowiązki:
  • Bieżąca kontrola półwyrobów, wyrobów gotowych, towarów handlowych,
  • Przeprowadzanie badań laboratoryjnych,
  • Wprowadzanie danych do systemu, potwierdzanie, wystawianie dokumentów jakościowych,
  • Tworzenie i realizacja procedur kontroli jakości produktu,
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej związanej z produkcją,
  • Nadzór nad dokumentacją i zapisami,
  • Podejmowanie działań naprawczych i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych,
  • Obsługa reklamacji jakościowych.
Wymagania oczekiwane:
  • Wykształcenie min. Średnie techniczne,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Dyspozycyjność oraz umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • Terminowość w realizacji zadań,
  • Odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w pracy,
  • Znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • Obsługa systemu IFS lub innego systemu ERP będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności i powierzonego obszaru,
  • Samodzielne zadania i wyzwania zawodowe,
  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
  • Bogaty pakiet świadczeń z funduszu socjalnego,
  • Pakiet opieki medycznej,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.