Kontroler jakości wyrobów przemysłowych/szklanych/motoryzacyjnych

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/0041
OBOWIĄZKI:
Kontrola jakości komponentów, zbiorników oraz systemów paliwowych; wykonywaniu prostych czynności manualnych; ocena zgodności wyrobów z dokumentacją techniczną, analiza przyczyn zaistniałych niezgodności, sprawdzanie niezgodności kształtu, wymiarów, warunków technicznych, wykonywania oraz rodzaju i jakości zastosowanego materiału z dokumentacją techniczną, sortowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Dokładność
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Umiejętność pracy pod presją czasu, zaangażowanie i obowiązkowość, dobry wzrok[Umiejętność 1] : Komunikacja i praca w zespole[Inne] : Praca trzyzmianowa - 6-14, 14-22, 22-6; możliwość pracy w weekendy, wymiar czasu pracy- 150 godz. miesięcznie; system wynagrodzenia - godzinowy

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie