Konstruktor odzieży

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/21/2016
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie szablonów pod wymiar do konstrukcji odzieży.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Konstruktor odzieży (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: krawiec
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak, kierunek: krawiec
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: przygotowywanie szablonów konstrukcji odzieży

Wymagania inne:

Do podjęcia pracy w zawodzie konstruktor odzieży preferowane jest wykształcenie na poziomie branżowej szkoły I stopnia lub zasadnicza szkoła zawodowa w zawodzie pokrewnym krawiec, lub ukończenie kwalifikacyjnego kursu zawodowego w zakresie kwalifikacji AU.14 Projektowanie i wytwarzanie wyrobów odzieżowych, przewidzianej dla zawodu krawiec lub doświadczenie zawodowe w/w zawodzie.KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:- telefoniczny: 692458243 - w pierwszej kolejności kontakt telefoniczny w celu umówienia się na rozmowę w sprawie pracy

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 964,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie