Konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Konserwator
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/21/1638
OBOWIĄZKI:
codzienny przegląd sanitariatów, likwidowanie przecieków wody, wymiana uszkodzonych/zużytych części, odpowietrzanie grzejników, konserwacja i naprawy urządzeń kuchennych oraz systematyczny ich przegląd, dbanie o drożność urządzeń kanalizacyjnych, naprawa i konserwacja stolarki okiennej i drzwiowej, wymiana zamków, naprawa szaf, krzeseł, stołów, tapczanów, remonty podłoży w pomieszczeniach placówki, dbałość o teren placówki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Praca w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00.Praca w Zespole Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 2 W Chełmie - Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Chełmie.KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:- telefoniczny: 82-565 73 69- można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: pppch2@poczta.onet.pl

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie