Kierownik Zakładu Przetwarzania Odpadów i Produkcji Energii Odnawialnej

Ogłoszenie numer: 7449420, z dnia 2022-09-16

W BIO-MED świadczymy kompleksowe usługi związane z gospodarką odpadami, polegającą na zbieraniu, transportowaniu, odzysku i unieszkodliwianiu odpadów innych niż niebezpieczne na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: Andrzejów (pow. włodawski, gm. Urszulin)

Opis stanowiska

  • zarządzanie zakładem,
  • nadzór na produkcją i podległym zespołem,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijącej się firmie,
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.