Kierownik Regionalny infrastruktury sieciowej

NES Fircroft dla jednego z naszych klientów będącego operatorem telekomunikacyjnym, prowadzi rekrutację na stanowisko:

Obowiązki:
  • Reprezentowanie Spółki i Spółek z Grupy (zgodnie z definicją poniżej) wobec władz lokalnych,
  • Reprezentowanie spółki przed władzami lokalnymi
  • Obsługa roszczeń właścicieli nieruchomości
  • Dbanie o rozwój infrastruktury sieciowej
  • Uczestnictwo w wybranych przeglądach infrastruktury sieciowej
  • Wsparcie negocjacji oraz zawierania umów z właścicielami infrastruktury
  • Asysta przy odbiorach robót budowlanych w formie komisji odbiorowej
Wymagania:
  • Doświadczenie z zakresu budowy lub utrzymania sieci światłowodowej lub telekomunikacyjnej
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Doświadczenie w prowadzeniu uzgodnień z urzędami
  • Prawo jazdy kat B

Firma oferuje zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę. Praca w większości w trybie stacjonarnym z biura z okazjonalnymi wyjazdami na budowy. W pakiecie znajduje się również premia roczna w wysokości 15% wynagrodzenia, samochód służbowy oraz pełen pakiet socjalny.