Kierownik kręgielni

Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie
Miejsce pracy: Hrubieszów
Numer: StPr/21/1438
OBOWIĄZKI:
Bezpośrednia obsługa gości według określonych standardów.Rozliczanie płatności za grę na kręgielni.Przyjmowanie i zarządzanie rezerwacjami na kręgielnię.Współpraca z restauracją itp. w zakresie sprawnej realizacji zamówień przy okazji rezerwacji gry w kręgle.Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.Obsługa gości w kręgielni.Utrzymanie porządku w miejscu pracy.Przygotowanie zamówień na chemię i środki ochrony w celu konserwacji sprzętu sportowego.Przygotowanie stanowiska pracy dla kolejnej zmiany.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: umiejetność pracy w zespole
Uprawnienia: samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: punktualność
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: utrzymanie porządku w miejscu pracy
Uprawnienia: empatia, cierpliwość w podejściu do specyficznego klienta - mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
Uprawnienia: bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz samodzielność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków
Uprawnienia: Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.
Uprawnienia: kreatywność

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: minimum sanitarne

Miejsce pracy:

Hrubieszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie