Kierownik działu operacji finansowych

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/21/0506
OBOWIĄZKI:
odpowiada za zarządanie pracą działu operacji finansowych, weryfikowanie i nadzór transakcji finansowych, nadzór operacji: kartami bankowymi, debetowe, osobiste produkty dedykowane dla przedsiębiorstw, zarządzanie pracownikami działu operacji finansowych, dokonywanie analizy finansowych dla pracodawców zagranicznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik działu operacji finansowych
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

umiejętność analizy dokumentów finansowych, obsługa programów: Prolog, Symfonia-handel i finanse

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej