Kierownik ds. inżynierii, cloud ii

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/24/0114
OBOWIĄZKI:
kierowanie zespołem inżynierów i zarządzanie nimizapewniając wskazówki, wsparcie i mentoring, tworzenie pozytywnego i opartego na współpracy środowiska pracy, aby zachęcać do pracy zespołowej i innowacji, przeprowadzanie oceny wyników, przekazywanie informacji zwrotnych i identyfikowanie możliwości rozwoju zawodowego. Planowanie, koordynowanie i ustalanie priorytetów projektów inżynieryjnych, aby mieć pewność, że zostaną ukończone na czas i w ramach budżetu, definiowanie zakresu projektu, celów i produktów cząstkowych oraz opracowywanie planów i harmonogramów projektu, monitorowanie postępu projektu, identyfikowanie ryzyka i problemów oraz wdrażanie odpowiednich strategii łagodzących, posiadanie solidnego zaplecza technicznego oraz rozumienie zasad i praktyk inżynieryjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

znajomość najlepszych praktyk inżynierii oprogramowania, znajomośc Cloud Fundamentals, wykształcenie wyższe - techniczne, min. 5 lat doświadczenia w dziedzinie wsparcia oprogramowania w międzynarodowej organizacji. Dodatkowo: potrafi koordynować rozproszone zespoły, znajomość najlepszych praktyk inżynierskich, umiejętność zarządzania w dziedzinie Support Management.

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 22 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej