Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim
Kierowca
Miejsce pracy: Nowosiółki-Osada
Numer: StPr/21/0876
OBOWIĄZKI:
- Prowadzenie zestawu pojazdu (ciągnik siodłowy+naczepa-firanka)- Obsługa nawigacji- Odpowiedzialność za powierzone mieniePraca na terenie całego kraju.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Wykształcenie: podstawowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
Uprawnienia: obsługa nawigacji

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe minimum 6 miesięcy jako kierowca (bez względu na kategorię)Wymagane predyspozycje: sumienność, dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Nowosiółki-Osada

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 6 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim