Kierowca zaopatrzeniowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/21/1829
OBOWIĄZKI:

dbanie o dobry stan techniczny powierzonego samochodu, dokonywanie lub zgłaszanie niezbędnych do wykonania napraw, kontrola stanu płynów takich jak olej silnikowy lub płyn chłodniczy, przygotowanie samochodu do jazdy poprzez sprawdzenie każdorazowo stanu auta oraz stanu ładunku, dbanie o dokonanie niezbędnych zakupów lub odbiór zamówionych materiałów, gdyż należy to do obowiązków zaopatrzeniowca, kontrola nad dokumentami dotyczącymi towaru i dbanie o zgodność towaru z potrzebną ilością (godziny pracy 8-16)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagania inne:

kurs na przewóz rzeczy, aktualne badania

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej