Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/21/2551
OBOWIĄZKI:

prowadzenie samochodu dostawczego po trasach: M1, E30, E75, E35 (Polska, Niemcy, Francja, Rosja, Białoruś); dostarczanie towaru; ładowanie, obsługiwanie, układanie, przymocowywanie towaru, wypełnianie dokumentów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: francuski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej