Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej
Miejsce pracy: Nowogród
Numer: StPr/21/0385
OBOWIĄZKI:

załadunek i rozładunek , zabezpieczanie towaru, załadunek z wykorzystaniem windy i wózka paletowego, prowadzenie dokumentacji, w tym wypenianie druków CMR, praca na terenie Polski i Europy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: francuski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B

Miejsce pracy:

Nowogród

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej