Kierowca samochodu dostawczego

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/1484
OBOWIĄZKI:
• przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonaniazadania; • planowanie optymalnej trasy przejazdu, oraz opracowanie tras alternatywnych; • kierowanie samochodemdostawczym;• wykonywanie czynności obsługowych oraz usuwanie usterek samochodu dostawczego powstałych podczasjazdy; • zabezpieczanie samochodu dostawczego przed uruchomieniem i użyciem przez osoby niepowołane orazzabezpieczenie przewożonego ładunku przed przemieszczeniem podczas jazdy; • bezproblemowe porozumienie siękierowcy z klientami firmy (w tym z krajów wschodnich - Ukraina, Rosja, Białoruś itd.), uzupełnienie dokumentacjitransportowej, rozwiązania różnego rodzaju problemów, które mogą powstać podczas wykonywania przewozu na tereniew.w. krajów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kategori B

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie