Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/20/1658
OBOWIĄZKI:
przygotowanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania, zabezpieczenie samochodu dostawczego przed uruchomieniem i użyciem przez osoby niepowołane oraz zabezpieczenie przewożonego ładunku przed przemieszczeniem podczas jazdy, także przed kradzieżą, kierowanie samochodem dostawczym na trasach międzynarodowych: Unia Europejska, Szwajcaria, Europa Wschodnia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: białoruski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

umiejętność wypełniania dokumentów przewozowych

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej