Kierowca samochodu dostawczego w transporcie międzynarodowym

Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie
Miejsce pracy: Wojcieszków
Numer: StPr/20/0746
OBOWIĄZKI:

pomoc przy załadunku i rozładunku towaru; kierowanie pojazdem dostawczym wyposażonym w windę samozaładowczą; weryfikacja ilości i jakości ładowanego towaru; zabezpieczanie towaru na czas transportu; wypełnianie dokumentów przewozowych; planowanie trasy; kontakt z działem transportu i planowania tras; znajomość podstaw mechaniki pojazdu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.
Uprawnienia: umiejętności mechanika samochodowego
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wyjaśnienie do znajomości języków - wymagana podstawowa znajomość języka angielskiego oraz ukraińskiego lub rosyjskiego wyjaśnienie do umiejętności mechanika samochodowego - nie jest wymagane doświadczenie ani wykształcenie na stanowisku mechanika samochodowego, tylko znajomość podstaw mechaniki (np. wymiana koła itp.)

Miejsce pracy:

Wojcieszków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 880 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie