Kierowca samochodu ciężarowego/ operator hds

Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie
Miejsce pracy: Łuków
Numer: StPr/21/1008
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie samochodu do jazdy, nadzór nad załadunkiem, rozmieszczenie i zamocowanie ładunku, sprawdzanie stanu technicznego pojazdu, mycie i czyszczenie pojazdu, transport towarów i materiałów, rozładunek transportowanego materiału, obsługa żurawia przenośnego HDS, usuwanie usterek powstałych podczas jazdy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Świadectwo kwalifikacji przewóz rzeczy
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
Uprawnienia: prawo jazdy C+E

Wymagania inne:

wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie min 3 miesiące, świadectwo kwalifikacji, prawo jazdy kat.C lub C+E, karta kierowcy, uprawnienia na HDS

Miejsce pracy:

Łuków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie