Kierowca kat c+e

Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie
Miejsce pracy: Parczew
Numer: StPr/22/0084
OBOWIĄZKI:
transport materiałów na terenie powiatu,kontrola nad dokumentami dotyczącymi towaru i dbanie o zgodność towaru z deklarowaną ilością.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
Uprawnienia: Uprawnienia operatora HDS
Uprawnienia: sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność, dyspozycyjność

Wymagania inne:

[Inne] : prawo jazdy kat. C+E z uprawnieniami na HDS,uprawnienia na wózki widłowe,karta kierowcy,świadectwo kwalifikacji,doświadczenie min. 1 rok,sumienność w pracy,odpowiedzialność za ładunek i powierzoną dokumentację.

Miejsce pracy:

Parczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie