Kierowca c+e

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Żółtańce
Numer: StPr/21/1104
OBOWIĄZKI:

Zatrudnię kierowców kat. C+E w transporcie międzynarodowym w systemie 2/2. Oferuję atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę. Wyjazdy i zjazdy na bazę w woj. lubelskim. Wymagania: minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca, podstawowe uprawnienia ADR, uczciwość i punktualność.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: ADR – przewóz towarów niebezpiecznych

Wymagania inne:

Wymagania: minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca, podstawowe uprawnienia ADR, uczciwość i punktualność. Wyjazdy i zjazdy na bazę w woj. lubelskim. Kontakt ws oferty pracy: - osobisty Żółtańce 8b - telefoniczny 607545461 - -e-mailowy: ernestkowalski23@wp.pl

Miejsce pracy:

Żółtańce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie