Kelnerka kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie
Kelnerka
kelner
Miejsce pracy: Hrubieszów
Numer: StPr/21/0659
OBOWIĄZKI:
- bezpośrednia obsługa gości według określonych standardów;- znajomość karty menu;- efektywna sprzedaż i sprzedaż sugerowana;- przyjmowanie i rozliczanie płatności;- meldowanie i wymeldowanie gości hotelowych;- przyjmowanie rezerwacji hotelowych;- podstawowa obsługa portali rezerwacyjnych;- współpraca z kuchnią w zakresie sprawnej realizacji zamówień;- wysoki poziom kultury osobistej;- aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna;- umiejętność pracy pod presją;- organizacja czasu pracy;- umiejętność pracy w zespole;- utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;- obsługa imprez okolicznościowych;- utrzymanie porządku w miejscu pracy;- przygotowanie stanowiska pracy dla kolejnej zmiany
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: predyspozycje sprzedażowe
Uprawnienia: Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : kreatywność i punktualność[Umiejętność 1] : umiejętność pracy w zespole; organizacja czasu pracy; utrzymanie porządku w miejscu pracy;

Miejsce pracy:

Hrubieszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie