Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Kelner
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/20/1280
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, udzielanie konsumentowi informacji dot. jadłospisów, doradzanie konsumentowi, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich, serwowanie potraw i napojów, sporzadzanie i serwowanie koktajli, posługiwanie się zarzedziami i przyrzadami (tace, wózki kelnerskie, przyrządy do otwierania puszek i butelek, sztućce, elektroniczne kasy kelnerskie, kalkulatory, kompetery, kostkarki do lodu, ) zmiana nakryć i obrusów, , sprzątanie ze stołów, inkasowanie należności, rozliczanie z pobranych potraw i napojów oraz dziennego utargu, utrzymywanie porządku, przestrzeganie zasad bhp, ppoż. i sanit.-higienicznych, obsługiwanie uczestników przyjęć okolicznościowych, rozsadzanie gości, opracowywanie karty potraw i napojów na przyjęcia okolicznościowe, propagowanie nowych wyrobów kulinarnych i napojów, przygotowywanie i serwowanie przystawek.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: komunikatywność, punktualność

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie