IT Project Manager

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Opis stanowiska:IT Project Manager

Praca 100% zdalna

Projekt z branży logistycznej

Wynagrodzenie: B2B do 16 000 PLN Netto/msc, lub umowa o pracę

Wymagania

  • min.2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze IT,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi i tradycyjnymi (certyfikaty będą dodatkowym atutem)
  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem projektów informatycznych i metodyki zarządzania projektami
  • znajomość zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania oraz Infrastrukturą IT
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne / zarządzanie projektami)

Oferujemy

  • praca 100% zdalna
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • karta Multisport
  • elastyczne godziny pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
Dlaczego warto z nami pracować?

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci