Inżynier Budowy

ERBUD OPERATIONS Istnieje na rynku budowlanym od 2001 roku funkcjonując pod nazwą ERBUD Rzeszów Sp. z o.o.. Początkiem stycznia 2019 r. została dokonana zmiana nazwy spółki na ERBUD OPERATIONS Sp. z o.o. Jako członek Grupy ERBUD, buduje swoją pozycję realizując kontrakty zarówno w systemie Generalnego Wykonawstwa, jak i Podwykonawstwa.

W chwili obecnej, w związku z realizowaną budową, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie obmiarów do rozliczeń podwykonawców;
  • Obsługa i kontrola kompletności dokumentacji technicznej;
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej;
  • Sprawdzanie kompletności załączników (certyfikaty, świadectwa, aprobaty) do zatwierdzeń materiałowych;
  • Sprawowanie nadzoru nad pracami budowlanymi pod kierownictwem Kierownika Budowy lub Majstra Budowy.
Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego (preferowany kierunek – Budownictwo o specjalności konstrukcyjno-budowlanej);
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office, AutoCAD, Programu kosztorysowego (np. Norma PRO, Zuzia);
  • Preferowana znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowania, pracowitości, dyspozycyjności i punktualności;
  • Uczciwości i odpowiedzialności w działaniu.
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.