Hutnik szkla

Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej
Miejsce pracy: Rossosz
Numer: StPr/21/0136
OBOWIĄZKI:
Nabieranie porcji szkła z pieca szklarskiego poprzez nawijanie masy szklanej na zanurzony w piecu koniec piszczeli; wstępne formowanie kształtu , walcowanie, wydmuchanie wyrobu w formie szklarskiej; przekazanie wyrobu operatorowi obróbki płomieniowej w celu odcięcia naddatku szkła. Praca na stanowisku w hali produkcyjnej, bezpośrednio przy piecu do wytopu szkła. Praca w systemie ciągłym, III zmianowym w godz. 6.00-14.00 ; 14.00-22.00; 22.00-6.00. Praca wymagająca sprawności obu rąk, zdolności manualnych, wymuszonej pozycji, wymuszonego rytmu, podnoszenia i przenoszenia ciężarów do ok. 3 kg. Na stanowisku występują czynniki szkodliwe tj. halas i gorący mikroklimat.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Hutnik dmuchacz szkła (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

sprawność ruchowa, zdolności manualne, dobry stan zdrowia.

Miejsce pracy:

Rossosz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej