Handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Handlowiec
Miejsce pracy: Dąbrowica
Numer: StPr/20/1376
OBOWIĄZKI:

· prowadzenie dokumentacji firmowych, · bieżące sprawy organizacyjne, · wystawianie dokumentów magazynowych, faktur, listów przewozowych · bezpośredni kontakt z klientem · pozyskiwanie, utrzymywanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami, · przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych, · doradztwo techniczne w zakresie produktów czołowych producentów materiałó · Przygotowywanie towarów do wysyłki · Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu · Załadunki i rozładunki dostaw · Dbałość o porządek w magazynie oraz powierzone mienie · Przestrzeganie przepisów BHP oraz procedur obowiązujących w firmie · Prowadzenie czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową · Prowadzenie dokumentacji firmowych · Dbanie o zgodność jakościową oraz ilościową towaru z zamówieniem,

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: solidność, sumienność
Uprawnienia: dobra znajomość zasad gospodarki magazynowej
Uprawnienia: biegła obsługa komputera

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Dąbrowica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie