Handlowiec

Handlowiec
Miejsce pracy: Lublin
Opis stanowiska:
  • Realizacja celów sprzedażowych.
  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy.
  • Doradzanie klientom w zakresie dostępnych produktów/usług.
  • Analiza rynku i raportowanie działań konkurencji.
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B/B2C.
  • Znajomość technik negocjacyjnych i umiejętności interpersonalne.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizje).
  • Szkolenia produktowe i rozwój kompetencji.
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop.