Handlowiec z językiem niemieckim

TSL Sp. z o.o. wiodąca na rynku firma transportowa, specjalizująca się w krajowym oraz międzynarodowym transporcie gazów, paliw, produktów chemicznych oraz płynnych artykułów spożywczych, poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Chełm
Opis stanowiska:
  • pozyskiwanie nowych i obsługa bieżących klientów
  • budowanie pozytywnych relacji z partnerami oraz zespołem handlowym
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz finalizowanie kontraktów
  • współpraca z działem spedycji
  • realizacja celów sprzedażowych
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy handlowca
  • mile widziane doświadczenie w branży transportowej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • komunikatywność, skuteczność i samodzielność
Oferujemy:
  • pracę w dużej, stabilnej firmie
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy