Handlowiec w transporcie międzynarodowym

Ogłoszenie numer: 3707448, z dnia 2020-09-30

TSL Sp. z o.o. wiodąca na rynku firma transportowa, specjalizująca się w krajowym oraz międzynarodowym transporcie gazów, paliw, produktów chemicznych oraz płynnych artykułów spożywczych, poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: lubelskie / Chełm

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych i obsługa bieżących klientów
  • budowanie pozytywnych relacji z partnerami oraz zespołem handlowym
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz finalizowanie kontraktów
  • współpraca z działem spedycji
  • realizacja celów sprzedażowych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy handlowca
  • mile widziane doświadczenie w branży transportowej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • komunikatywność, skuteczność i samodzielność

Oferujemy

  • pracę w dużej, stabilnej firmie
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy