Główny mechanik

Fabryka Kabli ELPAR Spółka z o.o. należy do grona największych krajowych dostawców kabli i przewodów.

W związku z uruchomieniem nowego zakładu produkcyjnego, poszukujemy osób na stanowisko

Miejsce pracy: Parczew
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • utrzymywanie maszyn i urządzeń linii technologicznych w dobrym stanie technicznym
  • planowanie i dbałość o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji
  • zlecanie niezbędnych napraw maszyn i urządzeń
  • modernizacja istniejących linii technologicznych oraz kontrola poprawności montażu nowo zakupionych linii
  • aktywny udział w optymalizacji pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • koordynacja realizacji zadań dla działu – delegowanie i przydzielanie zadań pracownikom, nadzór i kontrola stopnia poprawności wykonywania zadań
WYMAGANIA:
  • gotowość do podjęcia pracy i samokształcenia
  • wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem
  • szeroka wiedza i wszechstronne umiejętności z zakresu mechaniki
  • doświadczenie na stanowisku mechanika
  • prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • pracę w zaawansowanym technologicznie środowisku u pracodawcy z ugruntowaną pozycją na rynku
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie rosnące wraz z rozwojem zawodowym
  • pakiet benefitów: premie świąteczne, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, wyprawki szkolne dla dzieci, paczki świąteczne dla dzieci, karnet na basen.