Główny księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej
Miejsce pracy: Podzamcze
Numer: StPr/21/0489
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie rachunkowości jednostki, bieżąca analiza przepisów oraz ich stosowanie, wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi, prowadzenie rachunkowości i gospodarki finansowej jednostki, analiza przydzielonych środków, sporządzanie planów, sprawozdań finansowych, wykonywanie dyspozycji posiadanymi przez jednostkę środkami, dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym jednostki, gromadzenie i przechowywanie dowodów księgowych, stałe kontrole stopnia realizacji planu finansowego jednostki, opracowywanie analiz gospodarki finansowej, przygotowywanie wniosków wynikających z tych analiz, prowadzenie i rozliczanie projektów ze środków zewnętrznych zgodnie z wymaganiami Grantodawcy, znajomość aktualnych przepisów prawa, posługiwanie sie komputerem i programami:Płatnik, Optima, FK, SJO Bestia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Główny księgowy (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: Finanse i rachunkowość

Wymagania inne:

Wyższe magisterskie lub Podyplomowe z doświadczeniem zawodowym na stanowisku min. 3 lata. Szczegóły ogłoszenia o naborze na https://leczna.naszsds.pl/bip/oferty-pracy/ogloszenie-o-naborze-na-stanowisko-glowny-ksiegowy

Miejsce pracy:

Podzamcze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej