Główny księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/21/0227
OBOWIĄZKI:
praca w dziale księgowości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Główny księgowy (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: rachunkowość, finanse
Uprawnienia: punktualność
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
Uprawnienia: terminowość

Wymagania inne:

Umiejętność zarządzania podległym działem, obsługa programów księgowych, znajomość aktualnych przepisów podatkowych, ubezpieczeniowych oraz Ustawy o Rachunkowości, sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji i informacji podatkowych.Doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku Głównego Księgowego prowadzącego księgi rachunkowe. Oferty osób z doświadczeniem zawodowym zdobytym wyłącznie w księgowości budżetowej nie będą rozpatrywane.KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:- można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: kadry@antro.pl Z wybranymi kandydatami pracodawca ustali termin spotkania w sprawie pracy.

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie