Główna księgowa

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/0217
OBOWIĄZKI:
Księgowanie faktur zakupu, rozliczanie mediów, ewidencja majątku trwałego, sporządzanie deklaracji i podatków, w tym PIT, CIT, VAT, podatków lokalnych - od nieruchomości, rozliczanie wypłat wynagrodzeń i ZUS, rozliczanie kosztów: sporządzanie wewnętrznych i zewnętrznych sprawozdań finansowych, GUS.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: Obsługa programów pakietu MS OFFICE
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: OBSŁUGA PROGRAMU KSIĘGOWEGO FK
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

bardzo dobra znajomość programów MS OFFICE (EXCELL, WORD), PRO VIRTUS, FK, znajomość ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, mile widziany pracownik Spółdzielni Mieszkaniowejdoświadczenie zawodowe - co najmniej 5 letni staż pracy w księgowości

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie