Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Fryzjer
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/20/1673
OBOWIĄZKI:
Strzyżenie damskie i męskie. Pielęgnacja i modelowanie włosów. Koloryzacja włosów. Czyszczenie i dezynfekcja miejsca pracy. Wyjazdy do serwisu domowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: fryzjerstwo

Wymagania inne:

Umiejętność: strzyżenie i farbowanie włosów. W pierwszej kolejności kontakt telefoniczny w celu umówienia się na rozmowę z pracodawcą.Pracodawca złożył ofertę pracy wraz z wnioskiem o wydanie informacji starosty na temat możliwości zaspokojenia potrzeb kadrowych podmiotu powierzającego wykonanie pracy cudzoziemcowi obejmująca obywateli polskich i cudzoziemców określonych w art. 87 ust. 1 pkt 1 11 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, zarejestrowanych jako osoby bezrobotne lub poszukujące pracy.

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie