Fizjoterapeuta

Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie
Miejsce pracy: Włodawa
Numer: StPr/21/0722
OBOWIĄZKI:

W szczególności do pracownika obowiązków należy realizacja świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania zabiegów rehabilitacyjnych na rzecz pacjentów działu oraz oddziałów szpitalnych, w tym: 1. Przyjmowanie chorych skierowanych na leczenie i załatwianie wszelkich formalności związanych z przyjęciem (wyznaczenie dnia i godziny zbiegów, wpisanie do książki oczekujących w kolejce). 2. Sprawdzenie przed rozpoczęciem zabiegu aparatury i urządzeń oraz stwierdzenie ich przydatności do prawidłowego wykonania zabiegu. 3. Pouczenie chorego przed zabiegiem o sposobie zachowaniania się w czasie jego trwania i uprzedzenie o normalnych odczuciach w czasie zabiegu. 4. Wykonywanie zabiegów terapeutycznych starannie wg obowiązujących zasad jego wykonywania. 5. Pracownik jest obowiązany udokumentować wykonanie zabiegu poprzez złożenie podpisu w skierowaniu na zabiegi lub karcie zleceń. 6. Współpraca z personelem lekarskim i pielęgniarskim SP ZOZ przy realizacji zadań.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, specjalizacja: fizjoterapia

Wymagania inne:

Umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy własnej

Miejsce pracy:

Włodawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 190 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie