Fizjoterapeuta w warunkach domowych.

Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie
Miejsce pracy: Krasnystaw
Numer: StPr/24/0603
OBOWIĄZKI:
Zespół Rehabilitacji Domowej poszukuje do współpracy fizjoterapeutów, których zadaniem będzie wykonywanie świadczeńz zakresu kinezyterapii, fizykoterapii i masażu w miejscu zamieszkania pacjenta. Naszymi pacjentami są w przeważającejczęści osoby posiadające znaczy stopień niepełnosprawności i cierpiące na schorzenia neurologiczne, ortopedyczne igeriatryczne. Od kandydata oczekujemy:- wykształcenia kierunkowego z fizjoterapii (technik, licencjat lub magister)- NPWZF
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krasnystaw

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie