Elektryk

Elektryk

Miejsce pracy: Cementownia Chełm, Chełm woj. lubelskie

Współpraca na podstawie umowy o pracę z firmą zewnętrzną

Główne zadania
  • Usuwanie awarii urządzeń elektroenergetycznych na terenie zakładu,
  • Wykonywanie remontów maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • Wykonywanie działań korygujących/zapobiegawczych mających na celu zapobieganie
    awariom urządzeń elektrycznych na zakładzie.
Wymagania formalne
  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o profilu elektrycznym.
  • Doświadczenie w pracy elektryka w zakładzie produkcyjnym.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
  • Znajomość budowy i zasad działania maszyn elektrycznych oraz urządzeń rozdzielni i stacji oddziałowych,
  • Uprawnienia SEP elektryczne (G1 – dozór, eksploatacja), energetyczne (G2- eksploatacja),
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z firmą zewnętrzną na okres zastępstwa,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowo miesięczny system premiowy,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (opieka medyczna, karta rekreacyjno-sportowa, ubezpieczenie na życie),
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu, która przestrzega zasad i standardów BHP.