Elektryk-konserwator

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/1007
OBOWIĄZKI:
konserwacja, naprawy urządzeń, instalacji sieci elektrycznych, elektroenergetycznych oraz urządzeń mechanicznychwykonywanie okresowych przeglądów urządzeń i instalaccji elektrycznych i elektroenergetycznychprzeprowadzanie konserwacji instalacji odgromowychudział w pracach serwisowych urządzeń uzdatniających wodę basenową w kompleksie basenowym Słoneczny Wrotkówwykonywanie prac związanych z organizacją imprez w tym dokonywanie montażu i demontażu sprzętów i urządzeń elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektryk*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
Uprawnienia: UPRAWNIENIA SEP DO 1 KV
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

wiedza z zakresu automatyki, umiejętność wykonywania pomiarówelektrycznych, samodzielność, sumiennośćdyspozycyjność gotowość do pracy na zmiany, w weekendy i święta oraz w godzinach nocnych

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie