Elektryk - konserwator utrzymania ruchu

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/0311
OBOWIĄZKI:
Naprawa i mkonserwacja urządzeń na liniach technologicznych do sortowania odpadów.m Przezbrajanie i nhaprawy linii produkcyjnych. Regularne przeglady maszyn i urządzeń. Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów. Praca 3 zmianowa od poniedziałku do piątku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV (wymagany staż - lata: 2)
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: czytanie dokumentacji technicznej
Uprawnienia: zdolności manualne oraz predyspozycja do pracy w utrzymaniu ruchu

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie