Elektronik

Elektronik

Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z tego, że DB Cargo zadba o Ciebie.
DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Małaszewiczach w dziale Lekkie Utrzymanie Lokomotyw.

Opis stanowiska

  • Realizacja napraw lokomotyw elektrycznych i spalinowych w zakresie urządzeń i instalacji elektrycznych
  • Konserwacja i naprawy urządzeń elektroniki i automatyki
  • Odczytywanie schematów ideowych urządzeń i instalacji elektronicznych
  • Lokalizowanie i usuwanie uszkodzeń w układach i urządzeniach elektronicznych

Profil kandydata

  • Wykształcenie średnie techniczne w specjalności elektronik lub informatyk - warunek konieczny
  • Doświadczenie na w/w stanowisku - mile widziane
  • Znajomość zagadnień elektroniki analogowej i cyfrowej
  • Znajomość urządzeń oraz przyrządów kontrolno-pomiarowych
  • Wiedza na temat kodów usterek zapisywanych podczas pracy urządzeń mechanicznych
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Samodzielność w działaniu
  • Mobilność i dyspozycyjność (możliwość częstych wyjazdów służbowych)
  • Uprawnienia SEP do 1 kV - mile widziane

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci
  • Pakiet Sportowy OKsystem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą