Elektromonter układów pomiarowych

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość / Wydział Układów Pomiarowych
poszukuje kandydata do pracy na stanowisku
Miejsce pracy: Zamość
Nr ref.: PGED_OZ_8_2024
Twój zakres obowiązków:
  • Kompletna obsługa układów pomiarowo rozliczeniowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami oraz wewnętrznymi procedurami i instrukcjami PGE Dystrybucja SA.
  • Uruchamianie i przywracanie komunikacji z licznikami zdalnego odczytu.
  • Zdalna obsługa liczników w zakresie parametryzacji, zmiany grupy taryfowej, wyłączania zasilania.
  • Kontrola legalności poboru energii elektrycznej i prawidłowości rozliczeń klientów w zakresie usług dystrybucyjnych. Załatwianie reklamacji klientów.
Nasze wymagania:
  • Preferowane wykształcenie wyższe lub średnie energetyczne,
  • Doświadczenie zawodowe - preferowane 2 lata w energetyce lub informatyce związanej z energetyką,
  • Znajomość podstawowych programów komputerowych,
  • Uprawnienia kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji "E" będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane język angielski na poziomie podstawowym.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.