Elektromonter Pogotowia Elektroenergetycznego

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość / Rejon Energetyczny Tomaszów Lubelski
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
Miejsce pracy: Tyszowce
Nr ref.: PGED_OZ_09_2024
Twój zakres obowiązków:
  • Wykonywanie przeglądów i modernizacji linii napowietrznych i kablowych SN i nN, oraz stacji transformatorowych SN/nN.
  • Udział w lokalizacji i usuwaniu awarii na urządzeniach elektroenergetycznych SN/nN.
  • Wykonywanie prac ziemnych (wykopy, porządkowanie terenu).
  • Wycinka drzew, gałęzi, porostów.
  • Montaż, programowanie i wymiany liczników, odczyty liczników.
  • Prace konserwacyjno-remontowe i pomiarowe na eksploatowanych przez RE urządzeniach i układach pomiarowych.
  • Wykonywanie czynności łączeniowych.
  • Dokonywanie oględzin urządzeń energetycznych.
  • Wykonywanie prac z zakresu utrzymania urządzeń i obsługi odbiorców wynikających z prac eksploatacyjnych PE.
  • Prace pod napięciem na liniach napowietrznych.
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych.
  • Wymiana źródeł światła i elementów opraw w sieci oświetlenia drogowego.
  • Przyłączanie nowych instalacji odbiorczych do wspólnej sieci.
  • Przeprowadzanie kontroli techniczno–taryfowych.
  • Udzielanie odbiorcom ogólnych wyjaśnień dotyczących układów pomiarowych, warunków zasilania.
Nasze wymagania:
  • Mile widziane wykształcenie o profilu elektrycznym lub pokrewnym.
  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy oraz zasad eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych, oraz z zakresu organizacji pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych.
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne E uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym 1kV.
  • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej.
  • Prawo jazdy kat. B, dodatkowo mile widziana kat. C, C+E
  • Mile widziane uprawnienia do pracy w technologii PPN.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.