Dyrektor generalny

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/24/0165
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie działem w celu pełnej realizacji podstawowych przed nim zadań;Koordynowanie oraz monitoring realizacji inwestycji w zakresie budżetu i harmonogramu oraz analiza ryzyk związamych z tymi obszarami;Ustalanie potrzeb oraz opracowywanie planów rzeczowo-finansowych remontów, budynków i lokali;Wybór wykonawców w ramach powierzonych projektów, nadzór i koordynacja prac, uzyskiwanie niezbędnych decyzji i pozwoleń;Kontakt z nadzorem budowlanym, uzyskiwaniem pozwoleń i akceptacji ala inwestycji, realizacja procesów remontowych/adaptacyjnych;Sporządzanie cyklicznych raportów i analiz dla Dyrekcji w zakresie realizacji budżetu i harmonogramu;Organizowanie, kierowanie i koordynacja pracy oraz nadzór nad jakością i przebiegiem pracy podległych pracowników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dyrektor generalny
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: turecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie