Dyrektor do spraw administracyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Dobryń Duży
Numer: StPr/24/0076
OBOWIĄZKI:
nadzór nad pracą podległego personelu pracownicy sekretariatu firmy, recepcji, itp., organizowanie sprawnej pracy biura (tworzenie i nadzór nad przestrzeganiem odpowiednich procedur, nadzór nad zaopatrzeniem w artykuły niezbędne dla funkcjonowania biura, nadzór nad sprawami gospodarczymi, inwestycjami, transportem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)

Wymagania inne:

ZNAJOMOŚĆ PODSTAWOWYCH PRZEPISÓW PRAWA PRACY, DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU OD ROKU,umiejętności taktyczne umiejętność zarządzania budżetem

Miejsce pracy:

Dobryń Duży

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 700 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej