Dostawca potraw

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/0877
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie zamówień na potrawy prze telefon w języku ukraińskim albo rosyjskim i przekazywanie przyjętych zleceń do realizacji; terminowe dostarczanie potraw w wyznaczonym regionie do klientów zgodnie z harmonogramem dostaw z zachowaniem wymaganych standardów transportu potraw; przyjmowanie płatności od klientów w formie gotówkowej i bezgotówkowej z użyciem terminala do kart płatniczych; zachowanie porządku w miejscu pracy; zapoznawanie się z topografią miejscowości, na terenie której dostarczane są potrawy. Stawka: 18.30 zł brutto/godzina. 65 godzin w miesiącu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Dobry kontakt z klientem
Uprawnienia: Obsługa terminala płatniczego
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Obsługa klientów telefonicznie[Inne] : przyjmowanie zamówień na potrawy prze telefon w języku ukraińskim/rosyjskim i przekazywanie przyjętych zleceń do realizacji;

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie