Doradca Klienta

VILLARO - Producent odzieży męskiej (codziennej i okolicznościowej) z własną siecią salonów sprzedaży – poszukuje kreatywnej, gotowej na nowe wyzwania i zorientowanej na wyniki osoby, na stanowisko – Doradca Klienta - Salon Firmowy
Miejsce pracy: Puławy
Zakres obowiązków:
  • kompleksowa obsługa klienta - pomoc w wyborze stylizacji - odpowiedniej do okazji i sylwetki
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy, budowanie autorytetu profesjonalnego Doradcy Klienta
  • dbałość o porządek i odpowiednią ekspozycję towaru
  • zamawianie i przyjmowanie towaru, inwentaryzacja, obsługa reklamacji
  • obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego
  • zorientowanie na wynik i realizację planów sprzedaży
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • ambitne podejście do osiągania założonych celów
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, przyjazne usposobienie, cierpliwość
  • kreatywność, znajomość trendów i zainteresowanie modą
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia od obrotów) + zniżka pracownicza na zakupy
  • zapewniamy stabilną pracę w przyjaznym środowisku, w dynamicznie rozwijającym się zespole ludzi

Wszyscy pracownicy sieci VILLARO objęci są programem Badania Tajemniczego Klienta, nowozatrudniona osoba również będzie podlegała takim audytom.