Doradca klienta / Doradca ds. szkoleń

Ogłoszenie numer: 4576363, z dnia 2021-05-12

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

Do Twoich głównych zadań bedzie należało:
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa Klientów z portfela firmy (kontakt telefoniczny i mailowy),
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • Bieżące raportowanie wyników pracy.

Wymagania

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta mile widziane,
  • Posiadasz wykształcenie co najmniej średnie,
  • Jesteś przedsiębiorczy i zaangażowany,
  • Jesteś samodzielny i potrafisz efektywnie organizować swoją pracę.

Oferujemy

  • Wdrożenie, które przygotuje Cię do pracy,
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny pakiet premiowy,
  • Wsparcie menedżera oraz zespołu,
  • Ciekawą pracę w młodym zespole.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 8000 PLN