Brygadzista

Radpol S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko

Brygadzista
Miejsce pracy: Prawiedniki-Kolonia
Podstawowe zadania i obowiązki:
  • Nadzór nad linią produkcyjną pod względem jakościowym i ilościowym
  • Nadzór nad bezpiecznym wykonywaniem czynności przez podległych pracowników
  • Kontrola i doskonalenie procesu produkcyjnego
  • Dbałość o sprawne działanie powierzonych maszyn i urządzeń
  • Bieżąca kontrola jakości produkowanego asortymentu
  • Współpraca z przełożonymi i innymi pracownikami
  • Przestrzeganie przepisów BHP
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Gotowość do wykonywania obowiązków w systemie pracy zmianowej
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w przetwórstwie tworzyw sztucznych lub na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi będą dodatkowym atutem
Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny. Niezbędne narzędzia pracy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz  system premiowy uzależniony od wyników, możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie.