Brygadzista elewacje aluminium / szkło

Firma działająca w branży przemysłowej (prace spawalniczo - monterskie oraz prace budowlane)

woj. lubelskie

Monter fasad/elewacji Brygadzista:

Opis stanowiska pracy:
  • montaż okien szkło – aluminium
  • montaż paneli na elewacji (kasety/blacha trapezowa) wraz z obróbkami
  • montaż elementów drewnianych na elewacji
  • zarządzanie zespołem

Wymagania:
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
  • samodzielność w organizowaniu czasu pracy
  • znajomość rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego/angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Gwarancja stabilnej pracy.
  • Polska umowa o pracę
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek w pierwszym miesiącu pracy.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez pracodawcę w pokojach 1/2/3
  • osobowych, mieszkania w pełni wyposażone + bezpłatny internet.
  • Zwrot kosztów dojazdu na kontrakt.
  • Bezpłatny transport do pracy samochodami służbowymi
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania kontraktu.