Automatyk/elektromonter

Powiatowy Urząd Pracy w Rykach
Miejsce pracy: Ryki
Numer: StPr/21/0478
OBOWIĄZKI:
- Wykonywanie okresowych oględzin, konserwacji, przeglądów i remontów urządzeń i instalacji w zakresie: elektroniki, elektromechaniki, mechaniki precyzyjnej, pneumatyki przemysłowej, sieci przemysłowych i sterowników PLC;- Usuwanie awarii urządzeń automatyki oraz instalacji elektroenergetycznych do 1kV;- Przeprowadzanie okresowych ustawień i kontroli poprawności działania aparatury kontrolno pomiarowej i sterowania procesami technologicznymi oraz okresowych przeglądów i remontów maszyn i urządzeń technologicznych oraz instalacji elektroenergetycznej;- Prowadzenie stałego nadzoru nad pracą aparatury kontrolno-pomiarowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie o kierunku elektrycznym lub pokrewnym; znajomość zasad funkcjonowania maszyn i urządzeń; umiejętność czytania schematów, układów sterowań elektronicznych, elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych; uprawnienia SEP do 1kV; Samodzielność; Szybkość działania; Umiejętność radzenia sobie w nieoczekiwanych sytuacjach.

Miejsce pracy:

Ryki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach