Asysytentka stomatologiczna

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/20/2529
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie gabinetu i stanowiska pracy lekarza dentysty do pracy współpraca z lekarzem dentystą w czasie wykonywania zabiegów. opieka nad gabinetem stomatologicznym. współdziałanie z lekarzem przy udzielaniu pierwszej pomocy. przestrzeganie zasad aseptyki i antyseptyki. przygotowanie pacjentów do zabiegów kompletowanie zestawy podstawowych leków, wyrobów medycznych stosowanych do zabiegów stomatologicznych; użytkowanie, przechowywanie i konserwacja urządzeń i aparatów oraz instrumentów stomatologicznych;

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Asystentka stomatologiczna*
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Doskonałe umiejetności interpersonalne i komunikacji
Uprawnienia: obsługa komputera i kasy fiskalnej

Wymagania inne:

[Inne] : mile widziane osoby z uprawnieniami do wykonywania zdjęć rtg

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie